CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Kas ir vakuuma trenažieris?

    Unikāls eliptisks baro trenažieris. Trenažieris, izmantojot visprogresīvākās tehnoloģijas, apvieno kustību un vakuumu ar mērķi ļoti īsā laikā samazināt apjomu vienlaicīgi trijās problemātiskajās zonās - vēdera, sēžamvietas un kāju rajonā. Kā arī kopumā uzlabot ādas stāvokli un izskatu.

    Pateicoties šādai metodei, paātrinās asinsrite ķermeņa lejasdaļā, paplašinās asinsvadi un nostiprinās to sieniņas, līdz ar to organisms tiek intensīvāk apgādāts ar skābekli. Tiek aktivizēti taukaudi visdziļākajos slāņos, līdz ar to tie sadeg 4 reizes ātrāk.

   Nodarbības laikā tiek paātrināta šļakatvielu, toksīnu un sārņu izvadīšana no organisma. Intensīvi notiek vielmaiņas uzlabošanās, kā rezultātā tiek labvēlīgi ietekmēta cilvēka gremošanas sistēma kopumā.

   Apmeklējot nodarbības regulāri un ievērojot sniegtās rekomendācijas rezultāti ir pamanāmi ļoti īsā laika periodā. Ķermenis kļūst daudz spēcīgāks un uzlabojas kopējā pašsajūta. Samazinās celulīts un apkārtmēri problemātiskajās vietās. Uzlabojoties asinsritei, mazinās “aukstu pēdu” sajūta. Āda ķūst tvirtāka un elastīgāka.

 
Kā darbojas vakuuma trenažieris?
 
    Lai uzlabotu, mums tik ļoti nepieciešamo, asinsriti problemātiskajās zonās mums ir vajadzīgs vakuums, vai citiem vārdiem sakot "atšķaidīšana". Nodarbības laikā uz vakuuma trenažiera muskuļu grupas ir spiestas sarauties. Tam nepieciešama enerģija, kuru muskuļi izsmeļ no tuvākajām tauku šūnām. Vairākumā gadījumos ķermenim tiek dota papildus enerģija. Toties problemātiskajās zonās (uz vēdera, kājām, sēžamvietas un iekšgurnu pusē) runa iet par enerģiju, kuru muskulatūra nepazīst kā enerģiju, jo šīs ķermeņa daļas ir no bieza tauku slāņa, kur slikti norit asinsrite.
     Vakuuma trenažieris piedāvā iespēju apstrādāt ar vakuumu apakšējo ķermeņa daļu (no vēdera un zemāk). Vienlaicīgi turpinot nodarbību uz vakuuma trenažiera ar vakuuma palīdzību augšējās ādas slāņos labāk norit asinsrite un muskulatūra saņem papildus enerģiju. Pateicoties skābekļa bagātinātām asinīm, kas plūst uz problemātiskajām zonām tiek aktivizēti un dedzināti tauki. Saistaudi reaģē uz palielinātu spiedienu, ko izraisa ienākošo asins daudzums, kā rezultātā šī reakcija atver limfmezglus un notiek sārņu un nogulšņu izvadīšana no organisma. Pozitīvais efekts ādai ir tas, ka sārņi ir izvadīti caur gremošanas sistēmas orgāniem. Rezultāts kļūst acīmredzams pēc nosvēršanās un nomērīšanās. Uzlabota asinsrite problemātiskajās zonās pēc nodarbības ir izjūtama kā paaugstināta temperatūra. Kā rezultātā pat miera stāvoklī perifērie audi tiek labāk apgādāti ar asinīm. Nodarbības laikā pulss nedrīkst iziet no aerobiskās robežas (110-125).
     Papildus vakuumam, mūsu trenažieri ir aprīkoti ar infrared tehnoloģiju, kas manāmi pāatrina visus iepriekš uzskaitītos procesus. Infrared ir lielisks apvienojumu komplekss kopā ar vakuumu un kustību, kas garantē ātrus rezultātus, bez lielas piepūles.
     Fiziskas aktivitātes uz trenažiera apvienojumā ar vakuuma un intrasarkano staru iedarbību kļūst par kompleksu notievēšanas metodi, kas sola arī samazināt pirmā un otrā līmeņa celulītu.

 

Kādus rezultātus Jums sniegs 20 nodarbību kurss?

 

  • 98 % gadījumos ir novērojams līdz 30 cm ķermeņa apjoma zudums tauku nogulšņu problemātiskajās zonās (uz vēdera, sēžamvietas, gurniem un kājām)
  • svara samazinājums līdz 10 kg;
  • 77% gadījumos pilnīgi pazūd celulīts.

Sasniegtie rezultāti pēc 20 nodarbībām saglabājas vairāku mēnešu garumā. Zaudētais liekais tauku slānis un celulīts ķermeņa problemātiskajās vietās neatgriežas ar uzviju.

Kontrindikācijas

 

  • sirds mazspēja
  • elektrokardiostimulators
  • tromboze vai vēnu iekaisums
  • ļoti augsts/zems spiediens
  • stipra astma
  • epilepsija
  • grūtniecība

Kam domāts

 

     Vakuuma terapija ir domāta tiem, kas grib nopietni un mērķtiecīgi patrināt tauku „sadedzināšanas” procesu „problemātiskajās zonās”. Par vienu no lielākajiem vakuuma trenažiera izmantošanas plusiem visi lietotāji min īso treniņa laiku, kas vienā reizē ir 30 minūtes, ieskaitot iesildīšanos un atsildīšanos lēnākā režīmā, kas aizstāj 2 stundas nodarbību trenažieru zālē.

TOP